Výrobky

akvosiaR burS

23. března 2011 v 17:54 | Sense
Kdysi dávno, ještě za dob předaleké galaxie, kdy se po zemi proháněli mamuti a svět byl plný kouzel, se tu objevil článek s prapodivným obrázkem prapodivné stavby. Aneb, dělala jsem pro strejdu obrázek srubu jeho kamaráda. Chtěl jej vytisknout na nějaké hrnky a půllitry, aby měl kamarád výbavičku. Když se na zemi pomalu objevil pračlověk, stalo se a strýček mi přinesl ukázku jednoho typu hrníčku, na němž se ono logo nachází. A až teď mě samozřejmě napadlo to sem dát, takže..


Omlouvám se, že je to rozmazané, ale už se mi to nechtělo znovu fotit a nahrávat.

Kachlucho

4. února 2011 v 10:49 | Sense
Aneb pondělní dvouhodinovka filosofie - dobře, výtvarky, ale ono se při ní tak dobře dohaduje, diskutuje a spekuluje. Toto je prosím ucho a náušnice té, která poslouchala ty žvásty a pokoušela se je vyvracet stejně jako já ty její. Jelikož jsme ta naše "veledíla" po dodělání ničili, vyfotila jsem si to, jelikož mi bylo líto té práce, s hledáním momentů, kdy bude můj model vidět.
(Ten prst je taky majitelky ucha.)
Kachlucho!

Pro ubohé oběti

28. prosince 2010 v 10:41 | Sense
Přesně tak. Pro ubohé oběti jsem vánoční dárky vyráběla. Ano, proto jsou to oběti a proto ubohé. Ale přesvěčte se sami, že to tak je.

Pavučina

17. listopadu 2010 v 11:29 | Sense
Prý to nepomáhá, ale to nevadí. Původně jsem dělala něco úplně jiného, ale pak jsem v tom uviděla tohle a přidělala provázky a peříčka (které jsem mámila ze sestry asi týden a pak jsem pečlivě hledala jiný barvy než růžovou a fialovou - hnědá bohužel nebyla). Zahrála jsem si na hlavosekačku (kadeřnici) a ostříhala je na polovinu jejich původní velikosti. A tak mám svojí vlastní pavučinu snů - i když vypadá úplně jinak.

Pavučina snů

Vyřezávání

12. srpna 2010 v 15:21 | Sense
Konečně sem dávám nějaké výrobky. Panáčci, které jsem dělala na konci školního roku, budou až někde vyhrabu tu fotku :oD. Tentokrát jsem použila nůž a kůru. Je to velice uklidňující takhle vyřezávat.

Toho vlka jsem nicméně dělala už dávno, ale až dnes ho sem dávám. Ségra prohlásila, že to vypadá jak králík a vlastně má pravdu. Představte si, že čumák (to je to nahoře :o)) jsou králičí uši a uši vlčí jsou králičí čumák.

Vlk z kůry
A tento týden jsem se vrhla na přívěsek. Víte, jsem cvok do velkejch dřevěnejch přívěsků. :D Takže tady je další, tentokrát ručně dělanej...i když nevím, jestli to budu nosit :oD.
Přívěšek z kůry
A poslední jsou knoflíky. Mám v plánu přišít si je na tašku do školy. Při výrobě toho se čtyřma dírama jsem si mimochodem málem uřízlal prst (rozumějte otevřela si malou jizvičku, na prstu, kterou jsem si pořídila na táboře). :oD Nedávejte mi už do ruky nůž. Že je to vzhůru nohama prosím neřeště :o).

Knoflíky z kůry
 
 

Reklama