Fotím

Kdysi byl podzim

12. února 2013 v 22:09 | Sense

Jen si někdy nejsem jistá, co přesně chci vracet.

Skotsko

25. září 2011 v 16:01 | Sense


Já vím, že se to zdá neskutečné (asi především mé osobě), ale konečně jsem donahrála nějaký fotky ze Skotska. Když se na ně znovu dívám, připomínají mi místa, kde jsem stála a tu nádheru, která na mě dýchala. Zdá se mi už skoro neskutečné, že jsem tam byla. Neskutečné, ale krásné. Vzpomínám si na vítr a na vůni moře...


Začnu klasikou v podobě Edinburghského hradu. Tyčil se nad městem a v kontrastu s tribunami, které tam stavěly, vypadal, že na něj nedolehl čas.


Letní chytání černobý(í)lu

30. srpna 2011 v 19:13 | Sense
Ještě mám v plánu dát sem fotky ze Skotska (celé léto to mám v plánu), ale mám pocit, že vůbec nemám čas. Už jen dva dny, zase. Jsme tady, já vím.
Tyhle jsou z jednoho (příšerně parného) dne na chalupě, byli jsme probádat námi neprobádané končiny a já jsem si hrála s foťákem (nebezpečná věc). Dost povídání.
(Ještě, omlouvám se za ta data, pořád. Neumím to zrušit.)


K/Rýč

4. dubna 2011 v 22:19 | Sense

O víkendu jsem se vyhrabala z dusivých hlubin velkoměsta a fascinovaně zírala na jarní podkrkonoškou krajinu. Nejenom zírala, poslouchala jsem ptačí operu, překrásnou ptačí operu..
Je to kýčovité a nijak originální, ale to mě nezastaví (muhaha!).

Začnu touhle rádobyuměleckou a pod perexem jsou broučci a berušky (bohužel bez lucerniček).

Rám po uchu.

4. února 2011 v 10:55 | Sense
Jsem doma, piju čaj, je mi teplo, je mi dobře, takže mi ta zima ani nevadí.

Na chalupě nad potůčkem, visely rampouchy.
Natahovaly k sobě prsty, chtěly se dotknout..

Byly v nich tváře, co křičely.
(Vidíte je?)

A ty obličeje - křičely.

Dokud nás zima neomrzí

1. prosince 2010 v 20:33 | Sense
Focené to bylo ještě tehdy, když jsem doma neměla sníh a tak jsem si ho na chalupě náležitě užívala. Osobně mi to má připomínat tu skvělou náladu, kterou jsem měla, jinak to asi žádnou hodnotu nemá, ale to nevadí :D *před chvílí se vrátila ze sněhové procházky, kdy byla nadopovaná čajem*

A-mousy

25. října 2010 v 16:39 | Sense
Přesně ideální podmínky pro focení: Po ruce jenom mobil, u kterého si až doma všimnete, že bylo zapnuto makro. A stejně jsem první fotku udělala ještě zrnitější :D


Bezpečí

11. června 2010 v 14:33 | Sense
Tohle je na chalupě. Fotky jsou staré, tak někdy z jara.

Pápěří

1. června 2010 v 12:30 | Sense
Červen přivítám černobíle.

Každodenní maličkosti

17. května 2010 v 21:24 | Sense
Pozor prosím, stalo se něco neskutečného, nějak se mi povedlo zmenšit fotky, tudíž je můžu dát na stránku normálně v přijatelné podobě a ne jen odkaz na ně.
Ehm.
Jo, já vím, že fotit neumím a vím to o sobě, ale bavilo mě to. Tentokrát mě to vážně bavilo. Chtěla jsem zachyit každodenní maličkosti v jiném světle a nakonec jsem použila jen dva objekty...ehm :o)
No nic. Tady to je...
 
 

Reklama