Pátek (šťastná, jakobych měla svátek, čím to?)

1. října 2010 v 20:04 | Sense |  Ze života snílka
Abych nevypadala tak strašně, jako nějakej depresák, napíšu sem něco v momentální řekněme, nadmíru dobré náladě. Není to žádné šílenství, ani hysterická radost, ale normální, pro někoho typická (pro mě vzácná) dobrá nálada.
Začnu u svého současného stavu, abyste se pobavili. Ležím na jedný matraci na svým patýrku - tu druhou zabavila ségra. Vedle mě (tam kde má být normálně ta druhá matrace) leží zelený hrnek s nápisem: Netrpím šílenstvím, užívám si ho (mimochodem, kdysi jsem si ho přivlastnila s chabou, ale působivou výmluvou. Byl totiž bráchy, řekla jsem mu, že on přece čaj nepije, takže na co mu bude hrnek? Odmítnul ho vydat. Jak vidíte, dnes leží na mé podlaze.) a v něm je, po dlouhé době pití bylinných čajů na uklidnění čaj zelený. Kde se vzal? Je to obyčejné pytlíkové cosi, na co jsem zapomněla, tudíž se to tam louhovalo alespoň pětkrát tak déle, než mělo a je to vlažné. Má to svá plus - je to úplně nový pytlík (Jemču jsem ještě nepila), který se tu vzal z nějaké reklamní kampaně ODS. Kdybych mohla volit, jako voliče by si mě těmi pytlíky jistě získali, jelikož jich tam bylo přesně devět, které ještě nemám.
Další věc je, že je mi překvapivě teplo.
Pustila jsem si The Cranberries a v čaji mám citrón.
A to nejlepší nakonec, je pátek.

Tenhle článek má být vážně ryze veselý proto přeskočíme dnešní (pitomé) ráno a zaseknem se ve škole, kde jsem snad (konečně!) našla osobu, která mě za 1. vnímá a za 2. je poměrně zajímavá. Introvertní (totální) flegmatik, snad trochu sangvinik. Konečně jsem si odsedla od Outsidera! Den začal mile, tahle osoba mě pozdravila a usmála se (úsměv shledávám dobrým příznakem., jelikož se zatím vyskytl jen u ní, ostatní prostě ze slušnosti pozdraví) Sedla jsem si s ní na první hodinu.
Biologie - naše paní profesorka třídní měla zkoušet. Zvolily jsme taktiku sednout si dopředu, čímž se odloučit od hloučku ostatních vzadu, doufala jsem, že právě díky tomuto odloučení by nás případně nevyvolala. Trochu jsem to uměla, ale rozhodně jsem si nepřála odříkávat to před celou třídou. Co se nestalo? Zkoušení se konalo - ano, to se skutečně nestalo. Zkoušení se nekonalo a tak jsem si celou hodinu pečlivě dělala zápisky (kreslila si do sešitu sebevražedný medvíky. Outsider totiž před hodinou prohlásil, že se nenechá vyzkoušet, jelikož není žádný samovrah. A tak jsem udělala příklady Samovražednýho a Sebevražednýho medvídka.) o zábavu bylo do konce hodiny postaráno.
Co že to pak bylo? Jó, němčina - Zázrak, dámy a pánové. Seděla jsem opět s tou osobou, měla jsem vyplněný DÚ (posledně jsem ho zapomněla, výmluva, že jsem to nepochopila zabrala, jelikož to nakonec vlastně byla pravda) a celou hodinu věděla, o čem je řeč. Zázrak.
OSVZ - hodina, na kterou se pokaždé těším. Opět to bylo zajímavé, vtipné a poučné (neměla jsem potřebu si kreslit). Přešli jsme od Freuda (píše se to tak?) k Frommovi (?). Došlo k postupnému snížení rudých obličejů na úplné minumum.
Angličtina - fakt fuj, fuj, fuj. Mám hrozně ráda ten jazyk, ale proč (sakriš!) musím na ten předmět vždycky vyfasovat tak blbou učitelku? Ale dneska jsem aspoň něco kvákla.
Čeština - test. Doufám, že jsem nakonec správně určila Paraleru (hrozný jazykolam)
Pak přišla poslední hodina a "milovaná" geologie s "milovanou" učitelkou - Jo, Jo, Jó! Test za jedna! Pesimismus se ukázal jako nemístný, ale radši být mile překvapený pesimista, než zklamaný optimista. Rovnou nám řekla známky z chemie. Dvojka mínus mě potěšila, Outsider dostala jedna mínus, ale co. Profesorka se ptala, proč že to vůbec nikdo neuměl "nějakej ten hnus kde je di a hydrogen a samý takovýhle nesmysly" Anička jí (velice mile) oznámila, že nám říkala, že tam tohle nebude. Vyvalila jsme jen bulvy, když profesorka řekla, že nám to teda počítat nebude a napíšeme si to příště. Když se daří, tak se daří.

A pak domů!

A pak flétna a další příjemnost dnešního dne. Zamilovala jsem si ten nástroj a hraní na něj. je to uklidňující, uvolňující a není nic krásnějšího, než když se mi povede zahrát hezky znějící tón. Jen mě mrzí, že jsem nezačala dřív... Každopádně dnešní hodinu jsme si užila, v duchu jsme nadávala na svojí divnou pusu, která ne a ne schopna udělat tu foukací štěrbinu ještě o kousek menší - to abych se nedusila a vzduch mi stačil o trochu dýl. Odcházela jsem vydýchaná, ale příjemně odreagovaná.
Neodpustím si to a ukážu vám jí :) Měla jsem chuť si hrát, tak jsem upravovala a upravovala. Tady se můžete podívat.

Aby toho nebylo málo, dostala jsem dva nové obaly. Je tomu už nějaký čas, co se do mé sbírky přidal i tento. Čaj Sense je na světě!

Užijte si víkend!
Pokud jste dočetli až sem, přidávám i omluvu za bezduché plácání nesmyslů. Jsme jen ráda, že jsem ráda.
 


Komentáře

1 Illian Illian | Web | 1. října 2010 v 21:08 | Reagovat

Wow...čaj je pro mě dokonale neznámý a flétna je bezchybná!
Dál jsem něco chtěla, ale zapomněla jsem co...ups. No nic, snad si vzpomenu. Přeju ti všechno dobré - resp. jsem ráda i za tebe :)

2 Long Long | 1. října 2010 v 21:11 | Reagovat

Četla jsem to s úsměvem.. Někdy i s výtlemem :D Například "Kdybych mohla volit, jako voliče by si mě těmi pytlíky jistě získali, jelikož jich tam bylo přesně devět, které ještě nemám."
či to, že sis odsedla od Outsidera.. To je dobře, ještě by tě nakazila svou dobrosrdečností a skromností :D ;)
Jsem upřímně moc ráda, že se škola (nebo přinejmenším předměty) pomalu poddávají :)
Na flétnu se učíš sama, nebo někam chodíš?
Pěknej čajík ;) :D
Ty taky!
Jsem ráda, že jsi ráda :)))

3 Sense Sense | 1. října 2010 v 21:28 | Reagovat

[1]: Pro mě byl taky. Máma ho přinesla od nějaké své kolegyně z práce :) Děkuju.

[2]: Že jo?! Už bylo na čase, za chvíli bych si začala i tak zvláštně povzdychávat jako ona.
Učila jsem se sama, ale naštěstí mě ještě vzali do ZUŠky, takže chodím jednou týdně k takový milý pani :) Kupodivu jsem si nevytvořila žádný špatný návyk :)
Taky se mi líbí :D

4 Jaen Jaen | Web | 3. října 2010 v 11:02 | Reagovat

Krásná flétna:) Jsem ráda, že jsi byla (stále jsi?) ráda:) Mimochodem..jak ti chutnal ten vařící čaj ze zeleného hrníčku?:))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama