Naprosto bezvýznamný článek plný pitomostí

13. září 2010 v 21:00 | Sense |  Ze života snílka
Zdravím!
Důvodů proč jsem se rozhodla zase něco psát je několik.
1. Je mi konečně, po dnešním celodenním úpění, docela dobře. Může za to krátká ale naprosto skvělá bitka s bráškou. Nejdřív "meče" (dřevěný vlastní výroby a násada od rozbité florbalky) pak kopy a nakonec moje milovaná stužkovaná. I těch pár desítek minut mě skvěle vyšťavilo a vycuclo to ze mě všechen vztek. Asi to budu provozovat častěji, jenže bohužel, brácha má zřídka náladu na to jakkoliv se mnou spolupracovat. Tentokrát to bylo možná taky proto, že jsem mu napsala skoro půlku úkolu do slohu :o).
2. Už je to asi měsíc, co jsem nepsala do deníku. Což je věc vskutku divná, jelikož zrovna na tomhle jsem závislá. Proto asi častěji píšu sem. Možná bych i znovu začala, jenže chybí mi ta minulost a jelikož nefunguje tiskárna, tak si nemůžu vytisknout nic odsud. Takže až se tak stane, možná opět dostanu svou drogu a budu spokojenější.
3. Musím se podělit s náplní zítřejšího rozvrhu. Kdo to kdy viděl? Chemie, fyzika, matika, angličtina, literatura, němčina. Angličtinou počínaje je to v pořádku, ale ten začátek? Asi umřu. Jsem vážně ráda, že je aspoň ta fyzikářka v pohodě. Mimochodem, dneska, když jsem Ardelii slušně pozdravila, se na mě dokonce usmála a nevypadalo to zle...co se stalo?
4. I přes tyto optimistické vyhlídky se mi tam stále nechce. Žaludek mám rozhozený, nevím jestli z antibiotik, nebo prostě z nervů. Samozřejmě jakmile jsem vyhladovělá přišla domů, pozřela jsem celou čokoládu, nejspíš to budu mít z toho.
5. Musím si jít udělat čaj.
6. Spokojená a se zalitým čajem. Můžu opustit trapné body.

Začnu příčkou. Ještě jsem jaksi nevymyslela, kam budu chodit, ale pylně cvičím a už umím jistě čtyři tóny. Ale dost mi dochází dech. Přece jenom, je to něco jiného než klasická. Baví mě to, vážně jo!
Ve škole jsem vymýšlela další kapitolu Sedmého dítěte, napadají mě samé brutality :oD. Chtěla jsem dneska psát, ale neměla jsem na to náladu (jak jinak).
To, co tady píšu, jsou přesně věci způsobené z nedostatku psaní o sobě. Vážně už bych měla začít s deníkem.
Na výtvarku máme úplně neskutečně flegmatického učitele. Leze mi to na nervy, jelikož nikdy nevím, jestli to dělám dobře, nebo ne. Není schopný se vyjádřit, jen mi občas něco poradí, ale zda jsem ho pochopila správně se nedozvím. Příští hodinu malujeme jablko temperama. Asi to budu doma zkoušet, jsem tam z toho vždycky až moc na nervy, takže to kazím. Vážně s každým nepovedeným tahem štětce, nebo zbytečně vygumovanou čárou si jen říkám: Co tam dělám?!

To je asi tak vše, co se dá dělat z krevet, tedy co jsem chtěla napsat.
Mějte se!
 


Komentáře

1 Long Long | 14. září 2010 v 17:17 | Reagovat

Provlka, ten rozvrh je příšernej :D 3 x ,,matematické" předměty a pak 3 x jazyky (když počítám i tu češtinu) - mně pije krev jen náš tělocvik, který máme poslední hodinu a pak musíme lítat do třetího patra se převlíct a domů jdeme o pěknej kus později.. Proč zavrhovat brutality? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama