Za co bych vraždila

31. května 2010 v 20:21 | Sense |  Ze života snílka
Zdravím
Jen tak rychle, protože mi není dobře. Sestřička asi někde něco chytla a zvracela a nebylo jí dobře. Pak přišla máma, kterou jen bolela hlava a bylo jí špatně od žaludku, nicméně to nejnepříjemnější se nedostavilo. Řetězová reakce je svině a tak jsem to jako třetí zástupce ženské většiny naší rodiny chytla taky. Tu druhou variantu totiž bolí mě hlava, motá se mi. Jsem unavená a návalově mi není dobře od žaludku...ráno jsem byla ve škole a stihla nadávat pár lidem, ale doma se to rozjelo pořádně, takže to vidím na další proležený den zítra..Pff.
Ještě ke všemu záda, která zase začla bolet, plus se mi na loktech rozjel nějakej exzem...skvělě, další z věcí, která přichází dědičně a kterou zpouští...a teď si doplňtě co.
Jsem dost podrážděná a spousta věcí mě hodně štve.

1. Flegmatismus některých lidí. Ten flegmatismus, kterým například někteří komentují volby (Všichni jsou svině, takže je to jedno.)

2. Když se na mě desetiletá holčička vylézající z auta před školou, vypadající jako zdrobnělina Hannah Montany, dívá opovržlivě.

3. Když mi někdo "taktně" oznámí, že mám na tváři, nazvu to "nedokonalostí pleti". Jakoby si neuvědomil, že když to něco má velikost Mount Everestu, tak jsem si toho již nejspíš stačila všimnout.

4. Když mi někdo řekne ať "Radši nemluvím"

To by bylo něco z toho mála, za co bych trhala hlavy. Ale vážně.
Není mi dobře, takže mizím. Ten dětský den je zítra? Kdo se považuje za dítě, všechno nejlepší.
 


Komentáře

1 Long Long | 1. června 2010 v 21:21 | Reagovat

Ten 2. bod, za to bych rozdávala rány taky..
A ten 3. - mně každý den ve škole upozorňují na to, že mám ,,ofinu nahoru", od spánku, ikdyž ví, že jim vždycky řeknu, že mě to fakt netrápí, nevzdali se toho.. :)
Díky za přání:)

2 Sense Sense | 1. června 2010 v 22:02 | Reagovat

:) Já byla ten den tak podrážděná, že mě to dokázalo naštvat :D Není zač :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama